Aplikacja Mobilna

Rejestracja

Aby utworzyć konto w aplikacji mobilnej Smart Paragon uruchom aplikację. Następnie na pierwszym widoku kliknij przycisk rejestracja i wypełnij wszystkie pola. Po poprawnym wypełnieniu pól kliknij przycisk zarejestruj. Twoje konto jest już zarejestrowane ale jeszcze nieaktywne. Aby aktywować konto odbierz e-mail z linkiem aktywacyjnym. Następnie kliknij go. Twoje konto zostanie aktywowane i możesz się zalogować.

Logowanie

Aby się zalogować uruchom aplikację mobilną na swoim telefonie. Następnie wpisz swój e-mail oraz hasło.

Dodawanie paragonu

Aby dodać paragon w aplikacji mobilnej zaloguj się do aplikacji. Następnie na pierwszym widoku wybierz ikonkę koszyka dzięki temu przejdziesz do zarządzania paragonami. Aby dodać paragon kliknij ikonkę plus. Następnie wypełnij pola i załaduj zdjęcie karty.

Usuwanie paragonu

Aby usunąć paragon wejdź w szczegóły paragonu klikając konkretny paragon na liście paragonów. Następnie kliknij przycisk usuń.

Dodawanie karty lojalnościowej

Aby dodać kartę lojalnościową w aplikacji mobilnej zaloguj się do aplikacji. Następnie na pierwszym widoku wybierz ikonkę karty dzięki temu przejdziesz do zarządzania kartami lojalnościowymi. Aby dodać kartę kliknij ikonkę plus. Następnie wypełnij pola i załaduj zdjęcie karty.

Usuwanie karty lojalnościowej

Aby usunąć kartę lojalnościową wejdź w szczegóły karty lojalnościowej wybierając konkretną kartę na liście kart. Następnie kliknij przycisk usuń